Zubříci doma zvítězili!

Zubříci pokračují ve vítězném tažení a porázili doma Náměšt 4:0  /1:0 2:0 1:0/

Hosté přijeli pouze s desíti hráči a od začátku to bylo na ledě znát. V první třetině jsme měli mírnou převahu, kterou jsme zúročili v 11 min. brankou Janečka. Další šance jsme bohužel nevyužili a tak skončila první třetina. Ve druhé třetině jsme začali v oslabení, ve kterém jsme dokázali vsítit branku po úniku Strakou na 2:0. Na další branku jsme čekali až do 37.min., kdy od modré čáry vystřelil Horák a zvýšil na 3:0. Ve třetí třetině jsme si už pohlídali výsledek. V 57.min. ještě pečetil vítězství Bárta.

Branky:Janeček Straka Horák Bárta.

Další mistrovské utkání sehrají Zubříci 7.1 2018 na domácím ledě s HCM Warrior Brno. O vánoční přestávce se Zubříci zúčastní mezinárodního turnaje ve Ždáře nad Sázavou. Turnaj začíná 27.12 v 10.15 hod utkáním se Ždárem n/Sáz. Dále 28.12 v 18.hod s mužstvem HC Stadion Vrchlabí a 19.05 s mužstvem HC Býci Karviná. V pátek 29.12 a v sobotu 30.12 bude turnaj pokračovat dle umístění v základní skupině. Přijeďte Zubříky povzbudit.