Zubříci opět vítězně!

BK Zubři Bystřice – HC Moravské Budějovice 2005  7:2 (3:2/3:0/1:0)

Utkání začalo ve svižném tempu už ve 4 min. našel Janoušek před brankou Litoborského a ten pěknou střelou dal na 1:0. V téže minutě projel celým hřištěm Horák a nedal brankáři hostů šanci 2:0. V 11 min. po chybě domácí obrany hosté snížili na 2:1. Ve 13 min. hráli hosté přesilovku, kterou se jim podařilo využit na 2:2. V 15 min.vystřelil od modré Venhuda, brankář puk vyrazil před sebe a Honek dorážkou zvýšil na 3:2. Tak skončila první třetina. Ve druhé třetině byli Zubříci lepším týmem a už ve 22 min. opět Honek po přihrávce Janouška zvýšil na 4:2. Ve 24 min. Straka po přihrávce Horáka zvýšil stav na 5:2 a ve 27 min. Litoborský po přihrávce Straky upravil stav po dvou třetinách na 6:2. Ve třetí třetině padl pouze jeden gol a to ve 46 min. Straka po přihrávce Horáka upravil skóre na 7:2. Spoustu dalších šancí jsme už bohužel neproměnili. Zubříkům patří poděkování za velmi dobrý výkon!

Branky Zubříků: Litoborský 2,Straka 2,Honek 2,Horák.

Poslední utkání sezony  sehrají Zubříci v neděli 25.3 2018 v Humpolci.