Zubříci opět zvítězili!

Zubříci opět vítězně tentokrát zvítězili vysoko 9:0 v Moravských Budějovicích

HC Moravské Budějovice – BK Zubři  Bystřice 0:9 (0:4/0:2/0:3)

Utkání začalo šancemi na obou stranách. V 6 min. se nám po dorážce Rossího podařilo vsítit branku na 0:1. Další branka padla až v 17.min. opět po dorážce zvyšoval  Punčochář na 0:2. V 19 min. opět Punčochář tečoval střelu od modré na 0:3. Do konce první třetiny chybělo pár vteřin, když projel Horák celým hřištěm a krásnou střelou pod víko zvýšil na 0:4. Ve druhé třetině se domácí hodně zlepšili, ale díky výborně chytajícímu brankáře Humplíka jsme neinkasovali žádnou branku. Ve 33 min. zvýšil na 0:5 Straka a ve 36 min. opět Straka 0:6. Třetí třetina se odehrála už v naší režii v 50 min. Viktorín vsítil na 0:7. V 58 min. Bárta na 0:8 a vysokou výhru zakončil v 60 min. velmi dobře hrající Straka. Naši hráči zaslouží poděkování za velmi dobrý výkon.

Branky vstřelili: Straka 3, Punčochář 2, Bárta, Horák, Rossí, Viktorín.

Další utkání odehrají Zubříci už v pátek 18.2 v Brně s Warriorem v 17.30 hodin – odjezd autobusu bude v 15.15 hod. od zimního stadionu a v neděli 18.2 v 10 hodin na domácím ledě s Jiskrou Humpolec. Přijďte naše hráče povzbudit!!!