Zubříci pokračují ve vítězném tažení!

Warrior Brno – Zubři Bystřice 2:7  (0:2/1:3/1:2)

V dohrávce 8. kola Zubříci zajížděli na led Warrioru Brno s cílem získat další dva body a to se povedlo. V první třetině již ve 3 min. šli do vedení brankou Šilhána na 0:1. O minutu později projel Horák celým hřištěm a zvýšil na 0:2. Další branka v 1. třetině nepadla, i když šance byly na obou stranách. Ve 2. třetině se domácím podařilo z přesilovky snížit na 1:2, ale to bylo od domácích vše. Ve 28 min. zvýšil na 1:3 dorážkou střely od modré Punčochář. Ve 31 min. po úniku skóroval Straka na 1:4 a hned ve 32. min. střelou od modré zvýšil Šilhán na 1:5. Ve třetí třetině domácí vyrovnali hru, ale branka padla až v 57 min. po krásné teči Straky Opo střele Šilhána od modré – 1:6. V 58 min. domácí snížili na 2:6. Odvolali golmana a zkusili powerplay, ale to se jim vymstilo, když v 59 min. Venhuda upravil výsledek do prázdné branky na 2:7. Za zmínku stojí, že Zubříci vyhráli z posledních deseti utkání devětkrát!!!

Branky Zubříků: Straka 2,Šilhán 2,Horák,Punčochář,Venhuda.

Utkáni 18.2 2018 bylo zrušeno z důvodu chřipkového onemocnění hráčů Jiskry Humpolec.

Další utkání sehrají Zubříci v neděli 25.2 2018 v 10 hod. na domácím ledě s vedoucím mužstvem HC Světlá nad Sázavou. Přijdte Zubříky povzbudit!