Zubříci porazili vedoucí mužstvo na domácím ledě!

BK Zubři Bystřice – HC Světlá nad Sázavou 3:2 (0.0/1:1/2:1)

Do utkání Zubříci nastupovali bez 6 hráčů základní sestavy a tak dali šanci dvěma hráčům z přípravky: Jiřímu Chytrému a Šimonu Konigovi. Oba lze pochválit za velmi dobrý výkon. I tak Zubříci museli nastoupit pouze s deseti hráči . V první třetině se hrál oboustranně vyrovnaný zápas se šancemi na obou stranách, ale brankaři byli vždy na svém místě. Ve druhé třetině se pokračovalo ve vyrovnaném utkání. Ve 29 min. vystřelil Bárta od modré a Straka šikovnou dorážkou poslal Zubříky do vedení 1:0. Ve 32 min. se podařilo hostům vyrovnat na 1:1 a tak skončila druhá třetina. Třetí třetina byla opět vyrovnaná. Ve 44 min. vystřelil od modré Horák a Punčochář opět dorážkou zvýšil na 2:1. Ve 49 min. Horák pěknou střelou od modré zvýšil na 3:1. Hostům se podařilo snížit v 60 min. při powerplay  na konečných 3:2. Zubříci podali opět velmi dobrý výkon!!!

Branky Zubříků: Punčochář,Straka,Horák.

Další utkání sehrají Zubříci v SOBOTU 3.3 2018 v 10 hod. na domácím ledě s mužstvem Jiskra Humpolec. Přijdte Zubříky podpořit!