Zubříci prohráli ve Ždáře n/Sázavou

SKLH Ždár -Zubři 3:2 /0:2/3:0/0:0/

Do Ždáru jsme odjížděli s cílem uhrát solidní výsledek a to se nám povedlo, i když jsme prohráli. V první třetině jsme byli lepší na ledě a už ve 13 min. ujel Straka a vsítil gol na 0:1. V 18 min stejná akce a Horák vsítil na 0:2. Tak skončila první třetina. Ve druhé třetině se hra vyrovnala bohužel přišli obrovské chyby v naší obraně a domácí třemi brankami otočili výsledek na 3:2. Třetí třetina se hrála jednoznačně v naší režiji. Bohužel výborný výkon domácího brankáře nám nedovolil vstřelit branku. Za zmínku stojí že jsme na domácího brankáře vyslali 40 střel oproti 16 střelám domácích. Černou stránkou zápasu byl výkon domácích sudí kteří nevylučovali domácí za jasné fauly a ovlivnili tím výsledek utkání. Zubříci zaslouží poděkování za výborný výkon.

Branky: Straka,Horák

Další utkání sehrají Zubříci ve Světlé nad Sázavou a to v neděli 21.1 2018 v 11 hod. Odjezd autobusu bude v 8.30 od zimního stadionu.