Zubříci rozdrtili Humpolec!

Zubříci – Jiskra Humpolec 15:3 (3:0/6:2/6:1)

Kanonádu Zubříků řídili Horák se Strakou.

Utkání začali Zubříci velmi dobře a už ve 3 min.Horák po samostatné akci vsítil gol na 1:0. V 7 min.opět Horák po nahrávce Straky zvýšil na 2:0. Ve 12 min.opět Horák po uniku upravil stav po první třetině na 3:0. Ve druhé třetině domácí pokračovali ve velkém tlaku .Ve 22 min.Horák po samostatné akci zvýšil na 4:0. Ve 28 min.Punčochář po přihrávce Horáka 5:0. Ve 29 min.hosté snížili na 5:1. Ve 35 min.Viktorín po přihrávce Vraspíra zvýšil na 6:1. Ve 36 min. Horák po přihrávce Punčocháře 7:1 a hned v 37 min. nezadržitelný Horák po samostatné akci vsítil gol na 8:1. Ve 39 min. Straka po samostatné akci 9:1. Ve 40 min.hosté upravili po střele s tečí stav po druhé třetině na 9:2. Ve třetí třetině už hosté působili hodně odevzdaně a tak přišla chvíle pro Straku, ve 44 min.po nahrávce Venhudy 10:2. Ve 47 min. po přihrávce Koniga 11:2 a ve 49 min. po samostatné akci  12:2. Zubříci byli stále při střelecké chuti. Ve 49 min. Venhuda samostatná akce 13:2. V 54 min.opět Straka po přihrávce Koniga 14:2. Kanonádu ukončil v 55 min. Punčochář na 15:2.Poslední slovo měli hosté, kteří v 58 min. upravili konečný výsledek na 15:3. Zubříci opět podali velmi dobrý výkon!

Branky Zubříků: Horák 6, Straka 5, Punčochář 2, Viktorín, Venhuda.

Další utkání sehrají Zubříci v sobotu 10.3 2018 v Náměšti nad Oslavou.