Zubříci zakončili sezónu vysokou výhrou!

Jiskra Humpolec-Zubři  2:13  (0:5/0:3/2:5)

Zubříci odjížděli do Humpolce s jasným cílem zvítězit a poprat se tím o celkové třetí místo v konečné tabulce. Od začátku utkání byli lepším týmem. Už v 8 min. střelu Viktorína domácí brankář neudržel a Straka dorážkou vsítil na 0:1. O minutu později po samostatné akci opět Straka zvýšil na 0:2. Ve 13 min. opět nezadržitelný Straka samostatná akce 0:3. V 16 min. projel celým hřištěm Horák a krásným blafákem zvýšil stav na 0:4.  Ve 20 min. po krásné přihrávce Straky upravil stav po první třetině Chytrý Jiří na 0:5. Druhá třetina začala opět velkou převahou Zubříků a už ve 22 min.našel Horák před brankou volného Vraspíra a ten nezaváhal 0:6. Ve 27 min. po skrumáži před brankou se nejlépe zorientoval Janoušek a poslal puk k tyčce 0:7. Ve 40 min. Horák po úniku krásnou střelou pod víko 0:8. Tak skončila druhá třetina. Ve třetí třetině 42 min. po pěkné kombinaci Horák, Straka posledně jmenovaný 0:9. Ve 44 min. Horák projel pro něj typicky celým hřištěm a nezaváhal 0:10. Zubříkům se už nechtělo moc bránit a tak toho využili domácí  ve 45 a 50 min.snížili na 2:10.Poslední slovo  měli opět Zubříci když 52 min. Rossí dorážkou zvýšil na 2:11. V 53 ještě Viktorín po samostatné akci zvýšil na 2:12 a v 58 min.udělal tečku za utkáním výborně hrající Straka po samostatné akci 2:13.

Branky Zubříků :Straka 5,Horák 3,Janoušek,Vraspír,Viktorín,Chytrý Jiří, Rossí.

Zubříkům patří poblahopřát za velmi dobře odehrané utkání i za celou sezonu 2017/18!