4. 2. 2019 | Redakce

Bystřičtí Zubříci přivítali na domácím ledě HC Ledeč nad Sázavou a HC Světlou nad Sázavou. První zápas proti Ledči n. S. proběhl ve složení:

v brance Lukáš Humplík

  • Klárka Kašubová, Světlanka Horáková, Filip Šorf
  • Filip Havelka, Jan Trávníček, Adam Novák

Po celou dobu se Zubříkům dařilo skvěle, utkání bylo pohledné a zpočátku vyrovnané. První branku pro náš tým vstřelila Světlana Horáková, druhý gol připsal  Adam Novák, a to díky nájezdu za faulování protihráčem. Přesto bojovnost a snaha Zubříků nestačila a HC Ledči podlehli. Nutno podotknout, že našemu týmu v zápase scházelo trošku toho hokejového štěstíčka při několika střeleckých šancích.  I přesto z naší strany to byl pěkný týmový výkon a především je důležité vyzdvihnout šikovného brankáře Lukáše Humplíka.

Druhý zápas proti Světlé n. Z. odehráli Zubříci ve složení:

V brance Jakub Miček

  • Richard Vraspír, Jakub Libra, Filip Jindra
  • Tobias Brezáni, Ondřej Frišhans, Štěpán Babička

V druhém utkání jsme nestačili ani na HC Světlá a naši jedinou branku vstřelil Ondra Frišhans. Kluci i při nepříznivém výsledku pro náš tým hráli statečné a bojovali až do poslední minuty. Také v tomto utkání se pěknými zákroky blýskl náš skvělý gólman Kuba Miček.

Další turnaj minihokeje se koná 16.2.2019 ve Velkém Meziříčí.